2000’li yılların başından itibaren sektörün içinde yer almıştır. ilk etapta müstahsil olarak tarlalarında yetiştirdiği ürünlerini mamül hale dönüştürmeden pazarladığı halde 2006 yılından itibaren Muhittin, Kadir ve Çetin ULUS kardeşler kendi üretim tesislerini kurarak sektördeki yerini almışlardır.

Misyonumuz

Çubuk Turşularını aslına uygun bir şekilde, bol çeşit kaliteli üretim, güçlü pazarlama ağı ve de uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırmak.

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitesinde “Naturel Çubuk Ulus Turşuları” ismine layık sektörde söz sahibi haline gelmektir. Yukarıda sunulan misyon ve vizyona uygun bir tarzda çıktığımız bu yolda; Hammadde temini, üretime dönüştürmek ve pazarlama kanalları oluştururken hem bireysel sağlığı ön planda tuttuk, hemde damak tadımızı bozmamaya özen gösterdik. Başta bölgemizde yetişmekte olan salatalık(çubuk hıyarı ) olmak üzere biberiye, yeşilbiber, domates, fasülye, lahana, kelek, kırmızı pancar ve karışık turşu çeşitleri bulunmaktadır. NATUREL bir şekilde ürün sunmanın keyfini yaşayan firmamız, gerek festivallerle gerekse muhtelif pazarlama kanallarıyla ünü yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da hayli kabul görmüş ürünlerimiz hijyenik ortamda titiz kontrollerden geçirilerek siz tüketicilerimize sunulmaktadır. Türk Gıda Kodeksine uygun mamüllerimiz ülke genelinde yerel ve ulusal marketlerin reyonlarında yerini almaya başlamıştır. Çubuk Güldarpı Mahallesinde yer alan imalatımız dışında Çubuk Merkezi içerisinde satış noktamız ve ağırlıklı Ankara olmak üzere İstanbul, Bursa, Antalya ve Doğu bölgelerinde ürünlerimiz bol miktarda satış yerlerine ulaşmaktadır. Bölgemizin Turşusu 04.04.2008 tarihi itibarıyla “ÇUBUK TURŞUSU” adı altında markalaşmış ve Türk Patent Enstitüsü Marka Daire Başkanlığınca Resmi Gazetede yayınlattırılmıştır. Gerçek kalite kontrolü sizler tarafından olduğu bilinciyle önerilerinize her zaman açık olduğumuzu bildirir, toptan siparişleriniz için İrtibat Sayfamızda ki telefonlarla bize ulaşabilir veya ana sayfamızda yer alan sipariş formundan istifade edebilirsiniz, perakende talepleriniz için satış yerlerimize bekleriz. Saygılarımızla…

Kadir ULUS